O Krynicy Morskiej - Dom gościnny Mewa w Krynicy Morskiej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Krynica Morska...

    ...to raj dla turystów, położony pomiędzy wodami Morza Bałtyckiego i Zalewu Wiślanego. Otoczony jest wiecznie zielonymi sosnowo-bukowymi lasami, a czyste powietrze przepełnia uzdrawiający jod. Krynica dostarcza mnóstwa atrakcji dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
   Aktywni wczasowicze mają możliwość pokonania 105 schodków i wejścia na 26,5 metrową czynną latarnię morską, położoną na końcu Krynicy. Osoby lubiące długie spacery i przejażdżki rowerowe mają do dyspozycji ogromne obszary lasów. W Krynicy Morskiej znajduje się również wypożyczalnia rowerów. Na krynickim molo można skorzystać z czekających na turystów statków. Oferują one rejsy po Zalewie Wiślanym oraz do położonego po drugiej stronie Zalewu Fromborka. Na młodych, jak i tych nieco starszych turystów czeka Park Rozrywki, gwarantujący niezapomniane wrażenia i moc zabawy.
   Nie zawiodą się osoby lubiące wylegiwanie się na gorącej plaży. Przejrzyste wody i złoty piasek z pewnością spełnią oczekiwania wymagających wczasowiczów. Dyskoteki, restauracje i bary zachęcają niskimi cenami i świetną zabawą. Organizowane są także liczne imprezy kulturalne.  

  Wszystkie te atrakcje czekają na naszych Gości, których serdecznie zapraszamy. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego